Rubriky
České a Slovenské videoklipy L

Aneta Langerová – V bezvětří (2009)

Název hudebního videoklipu:
Aneta Langerová – V bezvětří (2009)
Aneta Langerová - V bezvětří (2009)


Videoklip k písničce: Aneta Langerová – V bezvětří (2009)

9 reakcí na „Aneta Langerová – V bezvětří (2009)“

Anetu Langerovou mám ráda jako zpěvčku a její nová písmička na novym cd bezvětří je krásná a líbi se mi moc.Aneta má krásny hlas.

Aneta je jednou ze zpěvaček v téhle zemi, která ví, co dělá, baví jí to a dělá to více než dobře. Popmusic nenabízí nic nového vůbec. Takový M. Ztracený, T. Klus nebo J. Wágner jsou výsměchem. A kdo se jim nesměje, trpí ohraností jejich songů nebo brečí nad depresivností a nesmyslností textů. Když se sejde talent, um a cit pro hudbu i psaní, vychází z toho podobná popularita jakou má Aneta. Já jí fandím a pro mě, stejně jako pro 60% obyvatel ČR je první a jedinou českou superstar, která to dotáhla dál než do bulváru. Na nové cd se také těším. A ráda se vydám i na její koncert.
A rada pro ty, co se jim Aneta nelíbí nebo jsou tak nároční, že Aneta neuspokojí jejich poslechové buňky: Máte na výběr i z cizích interpretů a každý má svůj vkus. Nemusíte nutně milovat nebo vyznávat toho, kdo je pro většinu země člověk, který to někam dotáhl. Aneta má krásný hlas a vybrala si směr hudby, kterým se chce ubírat. Až začne tlouct hlavou do rytmu techna nebo house a až Eminem začne zpívat operu, popovídáme si o tom, co je špatná hudba.
Mějte se :-)

V bezvětří je mix Anny K a Tiché dohody. Vůbec nic nového. Ani bych v tom Anetu nehledala a taky nenašla…

úplně siper písnička a videoklip taktéž.Anet se tato píseň moc povedla a jak se říká asík to bude ještě větší hit než Voda živá a to už je co říct.Každopádně to je srdcová písnička

….mám z Bezvětří ohromnou radost..už jsem dlouho zase napjatá a nemužu se dočkat celé-nové desky..touhle skladbou opět vážená slečno Anetko dokazujete Vy nám,jak skvělou zpěvačku se nám poštěstilo mít…přeji Vám všechny takové…a hlavně taky nám…a já se samozřejmě hrozně moc těším,že se mi podaří návštěva Vašeho koncertu,je to vždy jedna obrovitánská RADOST..vzácný dar nám od Vás…tak bych Vám touto cestou ráda popřála jenom kopy štěstí,jenom radost.D.J.

Komentáře nejsou povoleny.