Iveta Bartošová a Peter Sepeši – Knoflíky lásky (1983)

Název hudebního videoklipu:
Iveta Bartošová a Peter Sepeši – Knoflíky lásky (1983)
Iveta Bartošová a Peter Sepeši - Knoflíky lásky (1983)


Videoklip k písničce: Iveta Bartošová a Peter Sepeši – Knoflíky lásky (1983)Pošli videoklip příteli Pošli videoklip příteli
MizernýNic mocDobrýDost dobrýVýborný!! (Videoklip hodnotilo lidí: 66, průměrné hodnocení: 4,65 z 5)
Videoklipy podobné jako Iveta Bartošová a Peter Sepeši – Knoflíky lásky (1983)
Text k písničce: Iveta Bartošová a Peter Sepeši – Knoflíky lásky (1983): Nenalezen (Pokud máte text k této písničce vložte jej do komentáře.)

Inzerujte i vy na skvělém hudebním katalogu Videoklipy Loveme.cz !

22 komentářů - Iveta Bartošová a Peter Sepeši – Knoflíky lásky (1983)

 1. kačík napsal:

  Jarku, ty jsi debil. -) Hlavně se nezapomeň vytahovat, že máš kámoše z jůeseje -). \trapné. Právě v \Americe se dělají konzumní věci jako je tahle. Uvědom si, že v osmdesátých letech byla úplně jiná doba než dnes a tohle je zlaté (oproti internacionále). \jinak tohle mnne nikdy nenadchlo, ale řadím to do kategorie nepotěší-neurazí. Jinak tehdy mohlo být sotva natočeno něco jiného, protože by se to do televize a rozhlasu nikdy nedostalo. Kolik ti je, patnáct? Je pochopitelné, že lidé rádi zavzpomínjí na dětství, tkže se jim to líbí, na dětství má většina lidí hezké vzpomínky a lidé rádi nostalgicky zavzpomínají.
  Hlvně se nazapomeň řídit svými prudce inteigentními kámoši z USA. -)

 2. kačík napsal:

  Alžběto neblbni, copak ti nedošlo, že byla nahoře jen díky Štaidlovi a po odchodu od něj klesla až na dno. byla ti krásná naivní princeznička, oblékala se tak, aby se to k ní hodilo, písně měla upravené na míru a Štidla uštvala taky jen proto, že ho hrozně chtěla. Pád nastal potom, co porodila dítě a ukázala se jako neschopná matka.. Navíc se chtěla vrátit k muzice a Štaidl to nedovolil. Protoe věděl, že to špatnně dopadnne. A měl pravdu. Utekla, rozešla se s ním jak soukromě i praovně a podívej, jak dopadla. Na dně je proto, že si uvědomuje, jak si to podělal. Navíc je pravdou, e když za ní mluvil Štaidl, tak bylo vše v pohodě, jenže onachtěla mluvit do kamer sama za sebe (třeba o to, že musela souložit s Třískou, aby jí nezabili mimozemšťani.) No a kdo nakonec pomůže? Štaidl. Zaplatí její dluhy, aby se u konečně nemusela veejně ztrap´ˇnovat a mohla se odklidit ze scény a dát se dopořádku. Možná je mu jí líto, ale hlavně to dělá kvůli klukovi. Ten trpí nejvíc.

 3. Jana napsal:

  Je to pořád pěkný,ať si píše kdo chce co chce….Ivetko bojuj…

 4. Eva napsal:

  Je to nadhera(rada tu pisnicku posloucham treba i porad do kola..)Skoda ze tady mezi nama uz neni sluselo by jim to i nadale.

 5. Alžběta napsal:

  No, je to pořád dobrá ženská, i když má problémy. Ale ptal se jí někdo proč??? Nikdy není nic jen samo od sebe. Kdyby měla dítě s jiným, určitě by to tak nedopadlo. Neodsuzovala bych ji. Krásné duety

 6. Petr Baďura napsal:

  Moc pěkně provedeno

 7. Petr Baďura napsal:

  Oprvadu hezký duet

 8. Petr Baďura napsal:

  Oprvadu hezký duet…moc jim to sluší…

 9. markéta napsal:

  Dobrý den, dá se někde sehnat CD Ivety Bartošové a Petra Sepešiho?

 10. Roman B. napsal:

  Moc krasny:-) Moc jim to sluselo,jak uz zde bylo psano ma to hlavu a patu.

 11. martin napsal:

  žádné že v té době byla super i dnes je

 12. plejtvak napsal:

  Jarek: zato dnes je to sama extra A trida a super kvalita. Ta pisnicka ma aspon hlavu a patu. Me strasne pripomina detstvi.

 13. jarek napsal:

  Při dívání se na tento videoklip na mě sedne jakási chandra a smutek, že komouši produkovali něco tak, řekněme-zhovadilého.Nálepka-kvalitní stupidina hodící se přesně a ideálně k režimu,který tehdy panoval.K omluvě paní Bartošové může sloužit snad jen to,že to vždycky byla a je(alespoň podle rozhovorů konaných s ní v masmédiích)mozkově pomalejší bytost.Ježišmarja,ti bolševici mě snad budou pronásledovat celý život,kamarádi tady z East vilage mě po shlédnutí tohoto klipu nazvali potomkem svině Husáka,děkuji pěkně.

 14. JÍŘA napsal:

  nahedra škoda

 15. Hanča napsal:

  Pokaždé když se na tenhle klip dívám mám slzičky v očích…pár vteřin a něco co mohlo být krásne skončilo…a dneska?Kdo ví jestli by Iveta dopadla lépe,kdyby Petr zůstal naživu?…..:-(tenkrát mi byly 4roky a celý život poslouchám tuhle píseň a pokaždé mi je za ně znovu smutno…………..

 16. Any napsal:

  moc jim to slušelo, škoda Ivety

 17. martin napsal:

  Renčo máš pravdu.Nedá se to popsat.

 18. martin napsal:

  Ta dvojice je super. omlouvám se byla.je mi smutno.Jarda

 19. Renáta napsal:

  Nejde zapomenout!!!

 20. martin napsal:

  Kdo si vzpomene?Krásná dvojice.

 21. VENDULKA napsal:

  peknej SEPESI.

 22. Lucka napsal:

  super.V té době byla Ivetka super.

Komentujte videoklip či vložte text písně - Iveta Bartošová a Peter Sepeši – Knoflíky lásky (1983)


Poslední komentářeNové videoklipy a hitparáda s nejnovějšími hity od Loveme.cz. Videoklip Iveta Bartošová a Peter Sepeši – Knoflíky lásky (1983) obsahuje, mp3 ke stažení, video či text písničky.
Hudba je skvělá pokud zažijete koncert kapely naživo. Hudební katalog Videoklipy Loveme.cz Česká hudba, karaoke, skladby, písnička, text písničky.
Copyright © 2007 - 2017 Videoklipy zdarma, hudba, youtube videoklipy, Reklama | Café Time.
Partneři: Loveme.cz, Loveme.sk, Videoklipy zdarma SK, Videoklipy a mp3.
Aukce levné předměty: Aukce CD, Přehrávače mp3, mp4, iPod, Domácí Audio, Paměťové karty, Fotoaparáty