Rubriky
C České a Slovenské videoklipy

Valérie Čižmárová – Léta letí

Název hudebního videoklipu:
Valérie Čižmárová – Léta letí
Valérie Čižmárová - Léta letí


Videoklip k písničce: Valérie Čižmárová – Léta letí

8 reakcí na „Valérie Čižmárová – Léta letí“

PROSTĚ BOMBA.POSLOUCHÁM TO JIŽ 36 LET A STÁLE SE MI TO MOOOOOOOOOC LÍBÍ.

Wanted to say we in South Dakota are also fan’s of Valerie. So wonderful of a singer and person but Im so sorry to learn of her untimely death.
Could anyone comment in English any information on her life or what she was doing late in her life? Where can I find her grave? I would like to visit and lay flowers.

Vážení hosté těchto stránek, kdo máte zájem se dozvědět víc o Valérii Čižmárové, podívejte se na internetové stránky s adresou : http://www.sweb.cz/ales.korabek

Pana Stanislava Alexandra bych chtěl požádat, zda by mi mohl dát kontakt na sestřenici Valérie, bohužel se mi ji nepodařilo získat v době úmrtí Valérie. Děkuji.

ales.korabek@seznam.cz

Valika bola rodáčka z Michaloviec,jej sesternica ma učila dejepis na
Gymnáziu v Michalovciach.Aj Valéria chodila na Gymnázium Pavla Horova v Michalovciach,ale potom dostala ponuku z Prahy a využila ju.Mimochodom jej sesternicu,ktorá je už na dôchodku som práve dnes stretol a pokecali sme o Valike.Ja mám 26 rokov a veľa mojích rovesníkov z Michaloviec ani nevie,kto bola Valéria ČIŽMÁROVÁ.Je to trošku smutné…

Dobrý den!
Jsem v šoku. Valerie Čižmárová přece ještě žije, tak jakto, že nás opustila do hudebního nebe?

Souhlasím naprosto s výše uvedeným komentářem:Valérie Čižmárová zpívala naprosto senzačně!I u nás doma ji máme taky moc rádi.

Výborná písnička, výborná zpěvačka. Natočila kolem 200 písniček, hrála a zpívala od svých 16 let. Opustila nás do hudebního nekonečna 7.března 2005. Máme Tě, Valinko, pořád rádi… AK.

Komentáře nejsou povoleny.