Rubriky
České a Slovenské videoklipy S

Věra Špinarová – Den se v růži skryl

Název hudebního videoklipu:
Věra Špinarová – Den se v růži skryl

Věra Špinarová - Den se v růži skryl


Videoklip k písničce: Věra Špinarová – Den se v růži skryl

140 reakcí na „Věra Špinarová – Den se v růži skryl“

Včera 14.8.2010 sem měla tu možnost být na Vašem koncertě v Buchlovicích. Byl to nářez a to co se tam odehrávalo,tak to byl balzám na duši.Když ste dala ke konci tuto píseň,byl to zázrak!!! Nikdo se Vám nevyrovná!!! Děkuji

Velmi vydařená skladba ,takříkajíc dech beroucí :-) již při pár tonu naskakuje husí kůže po celém těle sláva Enrrico Morricconimu !! Jen tak pro úplnost tato skladba se jmenuje „Jednoho dne se vrátíš“ a opravdu působí takovou silou že se srdce pomalu rozkočí… :-D

Tuto písničku mám ze všech nejradši – neskutečně zazpívaná :)) S obrovským srdcem – bombová :-)) Věra Špinarová je třída !

hm, jak si můžu stahnout mp3???? tady mi to nějak nejde!

prosím písněte mi na email, díky!
Pa, mějte se krásně.

Zdravím všechny! Tuto píseň miluji, je opravdu nádherná v podání p.Špinarové!Marta

já tuhle písničku miluju a od Věry Špinarové tuhle i jiné,protože má nejkrásnější hlas z našich zpěvaček a je veliká ostuda,že se jí nedostalo takových ocenění jako jiným méně dobrým!!!!

Nevím, jest-li existuje něco krásnějšího, než-li tato píseň, když je zpívaná Paní Věrou Špinarovou!!!!!!!

Paní Špinarová s tímto zázračným hlasem patří k absolutní špičce v jejím oboru. Nezbývá mi než poděkovat za nevšední hudební zážitek.

Dobrý den, chtěla bych tuto písničku do mobilu. Jak to mám prosím provést? Děkuji předem S.Tato písnička je úžasná.Když ji poslouchám chce se mi pokaždé brečet.

Komentáře nejsou povoleny.