Rubriky
České a Slovenské videoklipy S

Věra Špinarová – Den se v růži skryl

Název hudebního videoklipu:
Věra Špinarová – Den se v růži skryl

Věra Špinarová - Den se v růži skryl


Videoklip k písničce: Věra Špinarová – Den se v růži skryl

140 reakcí na „Věra Špinarová – Den se v růži skryl“

Paní Špinarová je zpěvačka mého srdce, je to paní zpěvačka . Každá její píseň je balzám na duši a rozzáří den, škoda že tak málo pouší její písně v rádiu a už nemluvím o televizi. Nikdy nezpívá na playbek ale vždy na živo což mnohé zpěvačky-které se pezentují jako celebrity rády používají místo živého zpěvu a to i na koncertech což je ostuda. Zpěv paní Špinarové po Evě Olmerové je to nejkrásnější co tato doba nám jako krásný zážitek nabízíDen se v růži skryl je prostě skvost – zážitek který se nedá ani slovy dost dobře vyjádřit ten se prostě musí prožít!!!!!!

Neco ,krasneho,,p.V.Spinarva je super,zpevacka,,poslech uzasny,,opravdu,Bila na ni nema,,krasa,,je To,,jednicka,,MJR,,

Tak,jak zpívá paní Špinarová a nejen tuto píseň, je úžasné. Pokaždé zpívá srdcem a hlas je nádherný. Vůbec nechápu, proč tato zpěvačka nedosáhla ještě na „Slavíka“. Ale i bez něho – je nejlepší ! A my, ostraváci ji zbožňujeme.

Krása, kam se hrabe Lucie, tak dojemně nikdy zpívat nebude. Věra do toho dává srdce, nikoliv zisk. Nedívá se co z toho bude mít, ale jestli se její zpěv líbí posluchačům. Nikam se necpe, ani do žádné shou, což se nedá o někom říci.

Všechny rádoby zpěvačky by měly paní Špinarovou poslouchat a ujasnit si zda se budou dále vydávat za zpěvačka. je to nádherný hlas!!!

Kde jste přišli na tak debilní název??? Ta písnička se jmenuje…Jednoho dne se vrátíš.

Tuto písničku miloval můj děda,bohužel také již zemřel minulý rok .. Hrali mu tuto písničku na pohřbu ..

Tato píseň je nádhera, kterou zapěla opravdová zlatá slavice. Při poslechu se tají dech. Nedivím se nikomu, který trvá na tom, že jej tato píseň doprovází celý život a to znamená i do hrobu. Já jsem jedním z takových obdivovatelů.

Komentáře nejsou povoleny.