Rubriky
D Zahraničné videoklipy

Drupi – Picola e Fragile (Live)

Název hudebního videoklipu:
Drupi – Picola e Fragile (Live)

Drupi - Picola e Fragile (Live)


Videoklip k písničce: Drupi – Picola e Fragile (Live)

10 reakcí na „Drupi – Picola e Fragile (Live)“

On se narodil 10.srpna 1947 v chudinské čvrti Pávie v rodině bývalého partizána Anelliho. Droopi psík skřítek kterého jako 6 letý hrál.

Qesto e una canzone piu bella !!To je asi jedna s nejkrásnějších písní co znám s Itálie!!!:)))

Kdo neumi naslouchat pisni od Drupiho, nemuže řict o sobě že je hudebně nadany. Drupi z Hankou Zagorovou udělali nadhernej spolecny klip a to uz se musi řict že jim to i slušelo.DRUPI to je opravdovej ITALSKY spěvak, ne jako ostatni.(kteři tvrdi že jsou zpevaci).Zdravim fandy DRUPIHO

některé klipy nejdou!!!
Admin: Videoklipy opraveny 14.4.08, děkujeme

Drupík je už léta můj oblíbenec.Poslouchám ho už od svých 10 let/od r.77/,kdy byly v TV záznamy jeho prvního koncertování v ČSSR.Též byl mojí velkou motivací,když jsem se učil první kytarové akordy.Ani po letech nemá chybu,ba naopak …,a jeho skladby v jiném“aranžmá“ – prostě pohodička.Další zážitek – doporučuji shlídnout koncert naživo …,- dále bez komentáře.

Drupi neztratil ve svých letech charisma a fluidum,je to mužský který svou italštinou zaujme.Myslím si že má u nás hodně fanoušků,kteří si ho jeho nestárnoucí hity i v jiném aranžmá rádi poslechnou.Vloni jsem si koupila jeho cd Buone Notizie a patří k mým oblíbeným,je to pohodová hudba.V roce 2006 vystupoval v polských Sopotech a byste nevěřili jaký tam sklidil úspěch.

kdysi jsem externě spolupracoval s hančí z. a měl jsem nadherné štěstí poznat i drupiho při některých nahrávkách .protože tehdy mé zaměstnání mi takové kontakty zakazovali, zkouším je sám nalézt sám bez protekcí umělcu se kterými jsem tehdy spolupracoval …… mam velkou nadej že se mi letos podaří s Drupim po letech setkat v MILANE po hodně dlouhých letech sám bych byl štastný protože jsem tenkrát s muzikou skončil k vuli rodině a po 20 letech se špatně začíná . ale oživit to co bylo to nej v životě se musí snad pokusit každý. kolem zaří 2007 se ozvu měl li jsem uspěch nebo ne vas. mino

Plně souhlasím z Petrem má naprostou pravdu,nemá to chybu,krásná,zamilovaná,a přidala bych moc pohodová,tak jak má taková píseň vypadat.Drupi je skvělej ITAL jak má být,i teď po tolika letech,prostě umí to je prostě Drupi,líbí se mi vše co složí,každičká jeho píseň,a že jich co vím má,opravdu požehnaně,a to je opravdu dobře,aspoň semá co pořádnýho poslouchat,těším se na je ho další skladby.Vaše Jarka.

Komentáře nejsou povoleny.