Rubriky
J Zahraničné videoklipy

Michael Jackson – Heal The World

Název hudebního videoklipu:
Michael Jackson – Heal The World (1993)

Michael Jackson - Heal The World


Videoklip k písničce: Michael Jackson – Heal The World (1993)

Videoklip k písničce: Michael Jackson – Heal The World (1997) live

9 reakcí na „Michael Jackson – Heal The World“

Mám M.J. strašně ráda ne já ho nemám ráda já ho miluju tato písnička se mi líbí ze všech nejvíc a je důkaz jak svět je krutý a že proto děti musejí trpět taky že se k přírodě dá a má chovat hezky děti musejí trpět mají hlad je to strašné!!!!!!!! Jen si představte kdybyste tam vy bydleli! Svět jsme přece všichni jedna rasa je jedno jestli si černej bílej nebo takovej makovej ale máme držet při sobě a být si vždy oporou je mi strašně líto že nikdo kdo války rozpoutá nepomyslí jaké to bude mít následky a když jo tak mu to bude jedno!takové lidi by se měli zabít ale to by bylo moc kruté aikdyž koho oni zabíjí miliony miliardy strašné!!!!!!!!!!!! Tím chci jenom říct budtě vždy při sobě a bude vám líp aji v tý nejukrutnější situaci!!!!
Ahojky
MArietka

Vystiženo všechno – jaký svět ve skutečnosti je …. někde je válka, někde odchází lidi z domovů, třeba i jiné důvody k tomu …. a jak málo stačí aby se smáli – stačí se obejmout ….. a svět zas o něco veselejší … Moc se mi ta písnička líbí.

zkratka chlap kterej si rad pripominal ze je dite.Vedel co chce a zacim si jit proto taky tato pisen jen dokazuje jeho dokonalost.

Jackson naní zrovna můj oblíbenej zpěvák,ale týhle starý klasice a tématu se nedá co vitknout

Posílám pozdrav a velký díky za Michaela Jackona, je to ten největší frajer co znám a má ty nejlepší songy. Ať žije Majký, i když nemá nos…

Pá Květinka

Ano je překrásná,všechny jsou víc,než jen úžasný i když to také,samozřejmě.Jarka

Komentáře nejsou povoleny.